از صفر تا صد آموزش وب

مرکز آموزش کلودفایر

نحوه هاست کردن دامنه جدید در Plesk

چطور برای دامنه جدید در Plesk هاست بگیرم؟
نحوه هاست کردن دامنه جدید در Plesk  :





برای ایجاد

 

هاست جدید ابتدا به کنترل پنل وارد شده و سپس به قسمت 
Clients
رفته و
Creat Client Account 

 را انتخاب کنید.

در
صفحه باز شده فرم را مطابق شکل کامل کنید .







که به جای نام cloudfire.ir اسم دامنه مورد نظر را وارد کنید و از قسمت Creat user account based on a template پکیج مورد نظر را انتخاب کنید.و بر روی next کلیک کنید.
در مرحله بعد شما می توانید محدودیتهایی را در تعداد ایمیل و بانک اطلاعاتی اعمال کنید.مطابق شکل زیر


بر روی Next کلیک کرده تا به مرحله بعد که مربوط به تنظیمات ip می باشد وارد شوید که یکی از ip ها را باید به حالت Sharing قرار دهید.




 و سپس بر روی Finish کلیک کنید.



در مرحله بعد نوبت ایجاد و ساخت دامنه مربوط به این Client می باشد که برای انجام این کار بر روی Domain کلیک کرده و در صفحه مورد نظر بر روی Creat Domain کلیک کنید.






و در این صفحه شما بعد از تایپ نام دامنه گزینه مربوط به www را فعال نمایید.و در منوی پایین بعد از تایپ نام دامنه رمز عبور را در 2 کادرمربوطه وارد نمایید. گفتنی است این نام کاربری و رمز عبور جهت استفاده از ftp  مورد استفاده است.








در صورتی که می خواهید به دامنه مورد نظر هاست اختصاص دهید.در قسمت Hosting Configuration ، تنظمیات مربوط به Hosting Type را بر روی Web Site hosting قرار دهید.
بعد از انجام اقدامات بالا بر روی Next کلیک کنید.
در صفحه باز شده  در صورت نیاز و تمایل می توانید php را طوری تنظیم کنید که cgi استفاده کند وبعد از اعمال محدودیتها نظیر فضای مربوطه که توضیحات آن در ابتدای مقاله برای Client آمده است . برروی Finish کلیک نمایید.








 
  •