چگونه یک دامنه را ثبت کنیم؟

چگونه یک دامنه را ثبت کنیم؟

چگونه یک دامنه را ثبت کنیم؟
بعد از ورود به کنترل پنل از منوی Products بر روی گزینه Domain Registration کلیک کنید و سپس قسمت  Check Availibilty را انتخاب کنید.

مرحله بعد ، مرحله چک کردن نام دامنه است که ابتدا نام دامنه را باید وارد کنید و سپس extension های دلخواه را جهت ثبت و آگاهی از در دسترس بودن و یا نبودن آن بررسی کنید.

که در به جای domianname نام دامنه مورد نظر را وارد کنید و در صورت نیاز به extension های دیگر نظیر .org , .net و….. ، آنها را انتخاب کرده و سپس بر روی Serarch For Domain name کلیک کنید.
که مرحله بعد دامنه های در دسترس را نمایش می دهد.

که در این شکل دامنه های Domianname.com , .net , جهت ثبت در دسترس نیستند و دامنه های domianname.org , .info , .biz , .us , .eu جهت ثبت در دسترس اند و 2 دامنه domainname.in و domianname.mobi نیز جهت فروش list شده اند که پس از انتخاب دامنه های مورد نظر بر روی Add to card کلیک کنید.
بعد از انجام مراحل بالا باید مدت زمان ثبت دامنه را مشخص کنید که از 1 سال تا 10 سال دلخواه می باشد.و سپس بر روی Continue کلیک کنید.


بعد از ثبت دامنه مرحله پرداخت هزینه دامنه می رسد که تیک مربوطه به I Agree To the No Spam and the terms and conditions for the above service را فعال نموده و سپس بر روی procced to peyment کلیک کنید.

و سپس جهت پرداخت از منوی products بر روی List Last 10 domian کلیک کنید و سپس بر روی عبارت Domain Name – Activate Now(Payment Pending)  که مقابل دامنه مورد نظر است کلیک کنید.

وسپس در مرحله آخر بر روی کلید pay کلیک کنید.